esmaspäev, september 24, 2007

Milliseid blogisid ma loen...

Mõned päevad tagasi küsis Toivo ühes postituses (mis on haihtunud), milliseid blogisid inimesed loevad.

Mina loen enam kui sadat blogi RSS'i vahendusel ja seda vaatamata ülemineku raskustele, millest sai kirjutatud peaaegu kaks aastat tagasi. Täna ei kujuta enda elu ilma RSS'ita hästi ettegi, kuid kindlasti ei jälgiks ma enam kui sadat blogi.

Keda huvitab täpsemalt, mida loen võib tõmmata minu opml faili ("save target as..."), kus sees nende blogide feedid, mida NetNewsWire'i vahendusel loen. Sellele lisanduvad veel mõned, mis on ühel või teisel põhjusel välja jäänud. Näiteks EU Referendum, Punane Hanrahan, Meie mees Milaanos - viimased kaks pigem küll selleks, et olla kursis sellega, mida peetakse hetkel oluliseks kohaliku blogosfääri vasakul tiival kirjutamist väärivaks.

Siit samast kõrvalt (paremalt) veerust on võimalik leida veel mõned blogid.

Loen seda, mis tundub oluline. Vähem niisama heietamist, kus inimesed lihtsalt arvavad midagi.

Hetkel on NetNewsWire'is 132 lugemata postitust (jälle!) ja üle neljakümne artikli või postitusega akna, millest võiks kirjutada vähemalt ühe blogipostituse. Samas ma pean kahte blogi, seega parimal juhul saaks ühte blogisse umbes 20 postitust.

Sildid:

5 Comments:

Anonymous Elver said...

Woohoo! Jüri loeb mind! :D

24. september 2007 19:30  
Anonymous Kertu said...

Jüri loeb, Jüri kirjutab ja selle eest saab veel pappi ka.( vaadake postituste kellaaegasid) On alles väärt töökoht. Tahaks endale ka sellist.

26. september 2007 11:44  
Blogger Jüri Saar said...

Kertu: kui ainult see oleks nii lihtne.

Vabalogi postitused on tööpäevadel sageli kirjutatud mitu päeva ette (praegu on varuks näiteks 3 postitust) - töö juures läheb neile lihtsalt avaldamisega kooskõlas olev kuupäev ja kellaaeg juurde. Kui mõni nädal ei taha tööpäevadel Vabalogi postitused ilmuda, siis sageli on põhjuseks see, et aega pole. Need 40 akent on/olid samuti lahti sellepärast, et postitusi kirjutada.

blog@inkubaator on aga tõesti tööajal kirjutatud ja selle eest saan ma sisuliselt ka palka. Samas võib ka sealt leida, et osad postitused on kirjutatud väljaspool tööaega.

Samas kui tööülesanded tehtud, siis loomulikult ma loen, kuid mida ma loen - majandust ja ettevõtlust, uurimusi ja poliitikat.

26. september 2007 12:20  
Blogger Toivo said...

ma sõnastasin küsimuse ümber?

http://www.rohi.ee/ellakvere/?p=1269

28. september 2007 22:07  
Anonymous Anonüümne said...

runescape money runescape gold runescape money runescape gold wow power leveling wow powerleveling Warcraft Power Leveling Warcraft PowerLeveling buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape gold runescape money runescape accounts runescape gp dofus kamas buy dofus kamas Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold lotro gold buy lotro gold lotro gold buy lotro gold lotro gold buy lotro gold runescape money runescape power leveling runescape money runescape gold dofus kamas cheap runescape money cheap runescape gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium Hellgate money Tabula Rasa gold tabula rasa money lotro gold buy lotro gold Tabula Rasa Credit Tabula Rasa Credits Hellgate gold Hellgate London gold dofus kamas buy dofus kamas wow power leveling wow powerleveling Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling runescape power leveling runescape powerleveling eve isk eve online isk eve isk eve online isk 血管瘤 肝血管瘤 音乐剧 北京富码电视 富码电视 富码电视台 7天酒店 7天连锁酒店 7天连锁 自清洗过滤器 过滤器 压力开关 压力传感器 流量开关 流量计 液位计 液位开关 温湿度记录仪 风速仪 可燃气体检测仪 宿县最帅的胖子

3. detsember 2007 07:19  

Postita kommentaar

<< Home