neljapäev, september 27, 2007

Ära pese mind...kunagi!

Tolmust meistriteos (Allikas: Amazing Collections)

Kes meist poleks suvel kohanud sedavõrd tolmust autot, et käsi lausa vägisis kisub kirjutama "pese mind" mõnda võimalikult prominentsesse kohta?

Osade inimeste jaoks on tolm auto tagaklaasil aga kõigest veel üks meedium kunsti loomiseks. Miks just tolm auto tagaklaasil, kust selle võib igal hetkel pühkida hooletu käeliigutus, mis lülitab sisse tagumise aknapuhastaja? Mõni sügavam filosoofiline sõnum kõige ilusa möödumisest või hoopis katse inimesi millegi erilisega üllatada?

Igal juhul on tänu Amazing Collections nimelisele blogile võimalik nautida inimeste loomingulisuse väljendumist selles huvitavas meediumis. Soovitan tutvuda ka teiste blogis üleval olevate kollektsioonidega.

Sildid:

11 Comments:

Blogger BC said...

http://voyag.blogspot.com/2007/03/kuidas-profid-mrdunud-auto-klaasile.html

28. september 2007 00:56  
Blogger Jüri Saar said...

Hmm...ega alati ei jõuagi esimeseks ja vahel jõuavad usinamad ette :)

28. september 2007 11:24  
Blogger Helis said...

Njah....kunst tõesti. Petusin veidi
teistes piltides, mis lingis avanesid- fototöötlus ju...jama.

28. september 2007 12:41  
Blogger Jüri Saar said...

Ei välista, et fototöötlus, kuid millest see järeldub?

28. september 2007 12:58  
Blogger Jüri Saar said...

Mida rohkem ma sellele mõtlen, seda vähem see fototöötluse moodi näib. Lihtsalt ei ole mõtete töödelda taolisi pilte ja pildid on kõik kumeral tagaklaasil, mille photoshopimine tuleks üpris selgelt välja.

Konkreetseid näiteid oleks ikkagi vaja.

28. september 2007 13:19  
Blogger Helis said...

Ei, ei. Jüri sa said valesti aru, pidasin fototöötluseks neid pilte, mis seal Amazing art lehel olid :)

28. september 2007 13:49  
Blogger Jüri Saar said...

Ok, seal on tõesti photoshopitud pilte teistes kollektsioonides, kuid sõna "kunst" kasutasin ainult mina ja lehekülje nimi on ikkagi Amazing Collections.

28. september 2007 13:55  
Blogger Helis said...

Andke andeks, et kirjutan nii, et mõte teisteni samamoodi edasi ei jõua, nagu ta mul peas on ja anna andeks Jüri, et mul ei jäänud meelde õige lingi nimetus ja et ma ei viidsinud back nuppu klikkida ja järele vaadata. Deem kus nokib alles!

28. september 2007 14:23  
Blogger Helis said...

ja tegelikult....olid mul ainult head mõtted peas kui esimest postitust panin. Ilus ja andekas teos oli. Kui sa said sellest, kui sinu isikliku arvamuse mahategemsest aru, siis sry...:(

28. september 2007 14:26  
Blogger Jüri Saar said...

Pole probleemi ja vabandamiseks põhjust. Parem pikk selgus kui lühike segadus.

28. september 2007 14:26  
Anonymous Anonüümne said...

runescape money runescape gold runescape money runescape gold wow power leveling wow powerleveling Warcraft Power Leveling Warcraft PowerLeveling buy runescape gold buy runescape money runescape items runescape gold runescape money runescape accounts runescape gp dofus kamas buy dofus kamas Guild Wars Gold buy Guild Wars Gold lotro gold buy lotro gold lotro gold buy lotro gold lotro gold buy lotro gold runescape money runescape power leveling runescape money runescape gold dofus kamas cheap runescape money cheap runescape gold Hellgate Palladium Hellgate London Palladium Hellgate money Tabula Rasa gold tabula rasa money lotro gold buy lotro gold Tabula Rasa Credit Tabula Rasa Credits Hellgate gold Hellgate London gold dofus kamas buy dofus kamas wow power leveling wow powerleveling Warcraft PowerLeveling Warcraft Power Leveling World of Warcraft PowerLeveling World of Warcraft Power Leveling runescape power leveling runescape powerleveling eve isk eve online isk eve isk eve online isk 血管瘤 肝血管瘤 音乐剧 北京富码电视 富码电视 富码电视台 7天酒店 7天连锁酒店 7天连锁 自清洗过滤器 过滤器 压力开关 压力传感器 流量开关 流量计 液位计 液位开关 温湿度记录仪 风速仪 可燃气体检测仪 宿县最帅的胖子

3. detsember 2007 07:17  

Postita kommentaar

<< Home