pühapäev, juuni 19, 2005

Küsimus Vabalogi lugejatele

Lõppeval nädalal kirjutasin eravanglate võimalikusest Eestis ja kohaliku elektrimonopoli lõpetamisega avanevatest võimalustest. Tänu paarile kommenteerijale õnnestus mõlemat teemat edasi arendada, eriti aga elektrimonopoli teemat, millest sai kommentaaridesse kirjutatud päris palju (peaaegu 7 lk). Selle tulemusena kannatasid aga uued postitused, mis jäid lihtsalt tulemata.

Siit ka küsimus: kas tasub teemasid pikalt ja põhjalikult kommentaarides edasi arendada või on lugejatele huvitavam mitmekesisem teemade valik?

Kaldun arvama, et lugeja jaoks on mitmekülgsus huvitavam, samas kui minu jaoks on põhjalik enda seisukohtade argumenteerimine kütkestavam. Kuskilt läheb kulden kesktee, kuid kust?

2 Comments:

Blogger Paul said...

Nonii, kui minu arvamust teada tahad, siis pigem ühe teemaga süvitsi, kui mitme teema kompott. Kuldne kesktee võiks aga seisneda lühikeste, kuid löövate tekstide väljamõtmises.

20. juuni 2005 08:24  
Blogger BC said...

lühike ja lööv on mõistlik mõte.. sest pikad textid nõuavad rohkem aega nende sse süvenemiseks.. ja seda ei pruugi kogu aeg olla.

20. juuni 2005 14:50  

Postita kommentaar

<< Home